Zrzeszenie miłośników roślin i ogrodów

dla ekologii

Jak fajnie zaaranżować nieduży balkon? Parę ciekawych rozwiązań, które spowodują, iż będziesz praktycznie zawsze dobre się tam czuć!

Zazwyczaj balkony w mieszkaniach służą nam raczej za składowisko niepotrzebnych rzeczy, których nie mamy gdzie trzymać wewnątrz. Jeżeli chcesz odmienić oblicze swojego balkonu i spowodować, iż stanie się on wyjątkową ozdobą Waszego bloku, a jednocześnie\równocześnie Wy sami będziecie chętnie spędzać tam czas, niewątpliwie nasz artykuł jest skierowany akurat do Ciebie - zapraszamy gorąco!


donice i wazony
Napisał: Ter Steege Poland
Dbaj o zieleń
Jeśli chcesz się czuć na swym balkonie naprawdę dobrze, bez wątpienia nie może zabraknąć tam zieleni. Rekomendujemy raczej parę większych krzewów niż wiele mniejszych kwiatów - znakomicie zwykle prezentują się wysokie doniczki, dzięki którym na przykład możesz zasłonić widok z każdej strony. Wysokie doniczki na krzewy sprawią, iż będziesz mogła odgrodzić się szczególnie od ulicy, jednakże jeśli masz balkon sąsiadujący prosto z innym mieszkaniem, wtedy to rozwiązanie także sprawdzi się znakomicie - bez wątpienia znacznie lepiej niż przykładowo odgradzanie się wszelkiego rodzaju płotkami. Nawet klasyczna doniczka prostokątna będzie wyglądać o wiele korzystniej - więcej.Fajne meble na balkon

Jeżeli chcesz spędzać na swym balkonie także wolny czas, wtedy bez wątpliwości powinnaś pomyśleć także o jakichś ciekawych meblach balkonowych. Zwykle nie jest to duży wydatek, zatem bez wątpliwości znajdziesz coś właściwego dla siebie. Jeśli nie lubisz nudy w wykończeniu, powinnaś postawić raczej na trochę tańsze meble - wówczas będziesz mogła je zmieniać nawet co lato, dzięki czemu wygląd Twojego balkonu niemalże nigdy nie będzie potrafił Ci się mocno znudzić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-28 12:56:25