Zrzeszenie miłośników roślin i ogrodów

dla ekologii

October 2016 archive

Kamień do ogrodu: jak można to zastosować?

kamien naturalny
Napisał: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu
Jeszcze całkiem niedawno kamień w ogrodach używany był tylko i wyłącznie do urządzenia popularnego skalniaka. Ale możliwości zastosowania kamienia w ogrodzie są dużo większe. Decydując się na zastosowanie tego naturalnego materiału w ogródku, trzeba wybierać dopasowane jego rodzaje. Jakiego rodzaju kamienie najlepiej sprawdzą się w otaczających domu ogrodach?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-27 11:42:30
Tagi: ogród, siatka, charakter

Jeżeli w tej chwili aranżujesz swój letni ogród lub skalniak, bądź chcesz ładnie ozdobić pomnik, pole działkowe, podwórko lub podjazd – zainwestuj czas i pieniądze w modne w tym sezonie otoczaki czarne.

skalniak
Napisał: Waldemar Jan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy nadchodzi czas wiosny i przybliża się lato, każda Pani domostwa, bądź męski, familijny kreator podwórza, rozmyślają nad tym, jak w bieżącym roku zaaranżować swój ogród, podjazd, podwórko. Wybieramy nasienie, sadzimy rośliny, drzewa. Kosimytrawę, przystrzygamy krzaczki i pragniemy być w modzie, wprowadzać stosowne zmiany i innowacje. Jeżeli uwielbiasz ogrody i jako kierownik swojego zakątka, czy działki interesujesz się nowoczesnymi wytworami w produktach dekoracyjnych – warto zapoznać się z obszerną propozycją i zastosowaniem otoczaków.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-24 12:47:22
Tagi: ogród, doniczki, marmur, płot

Popularność sztucznych kwiatów - zobacz dlaczego tak jest

kwiaty-2
Wszyscy dobrze się orientujemy, jak trudna jest dzisiaj sytuacja na rodzimym rynku pracy. Bardzo trudno jest odnaleźć godną posadę. Nawet ludzie z wyższym wykształceniem są zmuszeni pracować poniżej swoich aspiracji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-20 12:39:35
Tagi: dekoracje, bukiety, ludzie, gazety, hurtownia