Zrzeszenie miłośników roślin i ogrodów

dla ekologii

January 2019 archive

Śledź wszystkie zmiany w budownictwie

budowa
Napisał: tomasz przechlewski
Na podstawie: http://www.flickr.com
W budownictwie od czasu do czasu ukazują się różnego rodzaju nowości. Są to zupełnie nowe rzeczy czy też rozwiązania lub takie, które zastępują te już obecne. Takim przykładem może być obrzeże trawnikowe. Ono zastępuje popularne betonowe krawężniki. Zrobione jest z materiału odpornego na wodę, odpornego na czynniki klimatyczne i bardzo dobrze zastępuje właśnie wszelkiego typu krawężniki bądź płotki wykonane z drewna.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-21 21:56:51
Tagi: parkiet sportowy, obrzeże trawnikowe, krawężniki, gazony ogrodowe

Wybierz najlepsze materiały, wynajmij firmę oraz ciesz się wspaniałym ogrodzeniem swojego domu

ogrodzenie posesji
Napisał: Pixelteufel
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ogrodzenie domu może być również jego ozdobą, kiedy jest dobrze wykonane tudzież stanowi jednolitą całość razem z podwórkiem. Wybierając ogrodzenia mamy bardzo dużo możliwości i na pewno każdy odnajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-18 09:46:52
Tagi: firmy, podwórko, Mury

Pielęgnowanie drzew liściastych lub iglastych to zajęcie dla osób, które są po trosze pracownikami fizycznymi, a po trosze artystami

ogród
Napisał: e-ogrody.com
Pielęgnacja zielni to zajęcie dla tych osób, które lubią spędzać czas na otwartym powietrzu. To zajęcie bywa przyjemne, jeżeli tylko nie trzeba nazbyt ciężko pracować. I tak sadzenie aksamitek bądź grabienie liści jesienną porą to czynności, które łączyć się mogą z odprężeniem. Mężczyźni, którzy pracują w krawatach po prostu marzą o tym, aby popracować fizycznie, a nieduży wysiłek jest dla nich nawet wskazany.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-14 20:20:52
Tagi: ogród, kwiaty, drzewa, cebulki, ogródek, tuje, wycinka

Skuteczne odśnieżanie

Zima w ogrodzie
Napisał: Husqvarna
Na podstawie: Husqvarna
Dużo specjalistów zapowiada, że nadchodząca zima będzie wyjątkowo śnieżna. To z pewnością świetna zapowiedź dla najmłodszych, którzy kochają zabawy, takie jak zjeżdżanie na sankach czy rzucanie się śnieżkami. A nie wyłącznie dzieciaki mogą się cieszyć białym puchem lecącym z nieba, bo dorośli też lubią atmosferę ośnieżonej Wigilii.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-14 04:23:53
Tagi: słońce, firma, odśnieżarka, chlorek magnezu, źródła, sól