Zrzeszenie miłośników roślin i ogrodów

dla ekologii

January 2019 archive

Śledź wszystkie zmiany w budownictwie

budowa
Napisał: tomasz przechlewski
Na podstawie: http://www.flickr.com
W budownictwie nieraz pojawiają się różnorakiego rodzaju nowinki. Są to całkowicie nowe rzeczy czy też rozwiązania lub takie, które zastępują te już istniejące. Takim przykładem może być obrzeże trawnikowe. Ono zastępuje rozpowszechnione betonowe krawężniki. Wykonane jest z materiału wodoodpornego, trwałego na czynniki klimatyczne i bardzo dobrze zastępuje właśnie wszelakiego typu krawężniki bądź drewniane płotki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-21 21:56:51
Tagi: parkiet sportowy, obrzeże trawnikowe, krawężniki, gazony ogrodowe

Wybierz najlepsze materiały, wynajmij firmę oraz ciesz się wspaniałym ogrodzeniem swojego domu

ogrodzenie posesji
Napisał: Pixelteufel
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ogrodzenie budynku może być również jego ozdobą, gdy jest pięknie zrobione jak również stanowi jednolitą całość razem z podwórkiem. Wybierając je mamy bardzo wiele możliwości i z pewnością każdy wybierze coś idealnego dla siebie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-18 09:46:52
Tagi: firmy, podwórko, Mury

Pielęgnowanie drzew liściastych lub iglastych to zajęcie dla osób, które są po trosze pracownikami fizycznymi, a po trosze artystami

ogród
Napisał: e-ogrody.com
Pielęgnowanie zielni to zajęcie dla tych kobiet, które uwielbiają spędzać czas na wolnym powietrzu. Owo zajęcie jest przyjemne, jeśli tylko nie trzeba zbyt ciężko pracować. I tak sadzenie cebulek tulipanów albo grabienie liści jesienią to czynności, które łączyć się mogą z odprężeniem. Panowie, którzy pracują umysłowo wręcz marzą o tym, żeby popracować fizycznie, a lekki wysiłek jest dla nich nawet wskazany.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-14 20:20:52
Tagi: ogród, kwiaty, drzewa, cebulki, ogródek, tuje, wycinka

Skuteczne odśnieżanie

Zima w ogrodzie
Napisał: Husqvarna
Na podstawie: Husqvarna
Wielu specjalistów uważa, że nadchodząca zima będzie obfita w śnieg. To bez wątpienia świetna informacja dla najmłodszych, którzy lubią rozrywki, takie jak saneczkarstwo czy bitwy śnieżkami. A nie tylko dzieciaki potrafią się radować białym puchem spadającym z nieba, gdyż dorośli także cenią sobie klimat ośnieżonej Wigilii.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-14 04:23:53
Tagi: słońce, firma, odśnieżarka, chlorek magnezu, źródła, sól