Zrzeszenie miłośników roślin i ogrodów

dla ekologii

June 2019 archive

Doprowadzanie zboża do porządku - w jaki można tego dokonać?

rolnictwo
Napisał: Fredrik Alpstedt
Na podstawie: http://www.flickr.com
Prawie każdy spożywa chleblub używa w różnej postaci mąki. Wiadomo, że nie jedynie do tych produktów jest niezbędne zboże. Każdy widział kiedyś zboże, ale nie wszyscy wiedzą, co należy robić, by nam nie zaszkodziło. Każde zboże musi zostać w odpowiedni sposób zebrane, a później przechowywane. Jednak zanim będzie w tak zwanym obiegu i będzie można używać go do produktów spożywczych to trzeba je oczyścić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-06-29 10:42:17
Tagi: substancje, żniwa, robak

Działania w ogródku nie powinny być kłopotem. Poradzisz sobie z nimi za pomocą nowoczesnych narzędzi.

Elektronarzędzia
Napisał: Les Chatfield
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czynności w ogrodzie co poniektórym powodują wiele wspaniałości. Niektórym ludziom także chce się robić coś swoimi rękami, ponieważ szanują stare zwyczaje, gdzie całe dnie spędzało się na robieniu grządek. Aczkolwiek teraźniejsze czasy zezwalają na skorzystanie z całkiem przydatnych technologii.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-06-28 20:19:15
Tagi: gadżet, USA, technologia, dziadek

Umiejętne zaaranżowanie ogrodów to ważna sztuka

ogródek przy domu
Napisał: CCFoodTravel.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Świadczenia związane z profesjonalnym aranżowaniem ogrodów są teraz nad wyraz często spotykane, głównie w dużych miastach. Z tego względu, podczas gdy ktokolwiek myśli nad tym, czy nie zmienić czegokolwiek na terenie posiadanego ogródka, a dysponuje dużymi środkami pieniężnymi, które mógłby oddać na ten cel to powinien przemyśleć, czy skorzystanie z takiej opcji nie byłoby dla niego odpowiednim rozwiązaniem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-06-24 11:21:17
Tagi: projektowanie, dodatki, architekt, pomysły

Czas na hobby

Zestaw śrubokrętów
Napisał: Tim Sackton
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sporo analiz naukowych stwierdza, że najbardziej zadowoleni z życia ludzie posiadają jakieś hobby. Przyjemne zajęcie, któremu daje się czas po obowiązkach, dobroczynnie oddziałuje na humor. To istotne dla osób, które są świeżymi emerytami. Ten okres w życiu ludzi jest krytyczny, wtedy procent zgonów wystrzela mocno w górę. Trudno się dziwić, dużo ludzi nagle przestaje pracować i nie zauważa już sensu w niczym. Fatalna jest również sytuacji, w której osoba po prostu leży na kanapie i wpatruje się w TV. Trzeba to wreszcie powiedzieć bez ogródek – telewizja omamia ludzi, zmienia aktywnych ludzi w nieruchawe zombie. A przecież można na przykład zamówić fajne klucze płaskie i pomyszkować nieco w garażu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-06-21 05:04:19
Tagi: hobby, majsterkowanie, akumulatory

Narzędzia niezbędne w każdym domu remontu

narzędzia
Napisał: Les Chatfield
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na słowo „remont” każdy z nas reaguje inaczej. Jedni czują na plecach gęsią skórkę, inni powracają do wspomnień funkcjonowania w bałaganie i nerwowych rozmów na temat koloru ściany. Mając ten fakt na uwadze rozsądniej będzie przygotować się do tak szczególnego przedsięwzięcia, aby nie ucierpiał na tym nasz związek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-06-13 13:47:23
Tagi: remont, Złota Rączka, poziomnica

Jak w łatwy i przyjemny sposób odmienić swój balkon?

plac zabaw dla dzieci
Napisał: Poul-Werner Dam
Na podstawie: http://www.flickr.com
Posiadanie balkonu we własnym lokalu bądź też domu to naprawdę niesamowita sprawa. Latem czy też wiosną mamy możliwość posiedzieć przy ”małej czarnej”, przeczytać ulubioną książkę czy też po prostu odpocząć na pięknie urządzonym balkonie.


Jak ożywić nasz balkon aby nadać mu inny, interesujący wymiar? Jeśli chcemy sprawić żeby odpoczynek w takim miejscu był jeszcze bardziej przyjemny, to już teraz warto zastanowić się nad powiększeniem ilości roślin jakie są na balkonie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-06-09 05:16:22
Tagi: wygląd, czas, uprawa, temat