Zrzeszenie miłośników roślin i ogrodów

dla ekologii

June 2019 archive

Doprowadzanie zboża do porządku - w jaki można tego dokonać?

rolnictwo
Napisał: Fredrik Alpstedt
Na podstawie: http://www.flickr.com
Prawie każdy z nas je chleb, albo używa pod różną postacią mąki. Wiadomo, że nie tylko do chleba i mąki jest potrzebne zboże. Wszyscy widzieli kiedyś zboże, ale nie wszyscy wiedzą, co trzeba robić, by nam nie zaszkodziło. Każde zboże powinno być we właściwy sposób zebrane, a później przechowywane. Jednak nim będzie w tak zwanym obiegu i będzie można użyć go do produkcji spożywczej to należy je oczyścić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-06-29 10:42:17
Tagi: substancje, żniwa, robak

Działania w ogródku nie powinny być kłopotem. Poradzisz sobie z nimi za pomocą nowoczesnych narzędzi.

Elektronarzędzia
Napisał: Les Chatfield
Na podstawie: http://www.flickr.com
Działania w ogrodzie co niektórym sprawiają wiele radości. Pojedynczym ludziom też chce się grzebać swoimi rączkami, ponieważ doceniają stare tradycje, gdzie całe dnie spędzało się na kreowaniu grządek. Aczkolwiek teraźniejsze czasy zezwalają na skorzystanie z całkiem pomocnych technologii.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-06-28 20:19:15
Tagi: gadżet, USA, technologia, dziadek

Umiejętne zaaranżowanie ogrodów to ważna sztuka

ogródek przy domu
Napisał: CCFoodTravel.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Świadczenia związane z profesjonalnym aranżowaniem ogrodów są teraz nad wyraz często spotykane, głównie w dużych miastach. Z tego względu, podczas gdy ktokolwiek myśli nad tym, czy nie zmienić czegokolwiek na terenie posiadanego ogródka, a dysponuje dużymi środkami pieniężnymi, które mógłby oddać na ten cel to powinien przemyśleć, czy skorzystanie z takiej opcji nie byłoby dla niego odpowiednim rozwiązaniem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-06-24 11:21:17
Tagi: projektowanie, dodatki, architekt, pomysły

Czas na hobby

Zestaw śrubokrętów
Napisał: Tim Sackton
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sporo badań naukowych wykazało, że najbardziej zadowoleni z życia ludzie posiadają jakieś hobby. Przyjemne zajęcie, któremu daje się czas po godzinach pracy, niezwykle zbawiennie wpływa na humor. Szczególnie jest to ważne dla osób, które są świeżymi emerytami. Ten czas w życiu człowieka jest krytyczny, wtedy procent zgonów pnie się mocno w górę. To nie dziwota, wielu ludzi nagle przestaje pracować i nie widzi już sensu w życiu. Fatalna jest również sytuacji, w której osoba po prostu leży na kanapie i wpatruje się w telewizor. Warto to nareszcie powiedzieć jasno – telewizja omamia ludzi, zmienia żywych ludzi w nieruchawe zombie. A przecież da się chociażby zamówić dobre klucze płaskie i pomajsterkować trochę w garażu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-06-21 05:04:19
Tagi: hobby, majsterkowanie, akumulatory

Narzędzia niezbędne w każdym domu remontu

narzędzia
Napisał: Les Chatfield
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na słowo „remont” każdy z nas reaguje inaczej. Jedni czują na plecach dreszcz, przed innymi roztacza się widmo egzystowania w chaosie i podniesionego tonu partnera na temat koloru ściany. W związku z tym rozsądniej będzie przygotować się do owego wydarzenia, aby nie ucierpiał na tym nasz związek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-06-13 13:47:23
Tagi: remont, Złota Rączka, poziomnica

Jak w łatwy i przyjemny sposób odmienić swój balkon?

plac zabaw dla dzieci
Napisał: Poul-Werner Dam
Na podstawie: http://www.flickr.com
Posiadanie tarasu we własnym lokalu bądź też domu to w istocie wspaniała sprawa. Latem czy też wiosną możemy poplotkować z przyjaciółką przy kawie, poczytać ukochaną lekturę czy też po prostu odpocząć na wspaniale zaprojektowanym balkonie.


Jak zmienić nasz balkon aby nadać mu nowy wygląd? Jeśli chcemy sprawić by wypoczynek w takim miejscu był dużo bardziej przyjemny, to już teraz warto zastanowić się nad powiększeniem liczby roślin jakie są na balkonie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-06-09 05:16:22
Tagi: wygląd, czas, uprawa, temat