Zrzeszenie miłośników roślin i ogrodów

dla ekologii

June 2019 archive

Doprowadzanie zboża do porządku - w jaki można tego dokonać?

rolnictwo
Napisał: Fredrik Alpstedt
Na podstawie: http://www.flickr.com
Prawie każdy spożywa chleblub używa pod różną postacią mąki. Oczywiście nie jedynie do tych produktów jest konieczne zboże. Wszyscy widzieli kiedyś zboże, ale nie każdy wie, co trzeba zrobić, żeby nam nie zaszkodziło. Każde zboże powinno być w odpowiedni sposób zebrane, a następnie przechowywane. Ale zanim będzie w tak zwanym obiegu i będzie można używać go do produkcji spożywczej to powinniśmy je oczyścić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-06-29 10:42:17
Tagi: substancje, żniwa, robak

Działania w ogródku nie powinny być kłopotem. Poradzisz sobie z nimi za pomocą nowoczesnych narzędzi.

Elektronarzędzia
Napisał: Les Chatfield
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czynności w ogrodzie co poniektórym powodują wiele wspaniałości. Niektórym ludziom także chce się robić coś swoimi rękami, ponieważ szanują stare zwyczaje, gdzie całe dnie spędzało się na robieniu grządek. Aczkolwiek teraźniejsze czasy zezwalają na skorzystanie z całkiem przydatnych technologii.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-06-28 20:19:15
Tagi: gadżet, USA, technologia, dziadek

Umiejętne zaaranżowanie ogrodów to ważna sztuka

ogródek przy domu
Napisał: CCFoodTravel.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Świadczenia powiązane z profesjonalnym wystylizowaniem ogródków są teraz wyjątkowo często spotykane, przede wszystkim w większych miastach. Dlatego, kiedy ktoś myśli nad tym, czy nie odmienić czegoś na terenie swojego ogródka, a dysponuje większymi środkami pieniężnymi, które może poświęcić na taki cel to ma obowiązek przemyśleć, czy skorzystanie z takiej opcji nie jest dla niego dobrym rozwiązaniem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-06-24 11:21:17
Tagi: projektowanie, dodatki, architekt, pomysły

Czas na hobby

Zestaw śrubokrętów
Napisał: Tim Sackton
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dużo analiz naukowych stwierdza, że najbardziej zadowoleni z życia ludzie mają jakieś hobby. Miłe zajęcie, któremu daje się czas po robocie, dobroczynnie wpływa na nasze samopoczucie. To istotne dla osób, które są świeżymi emerytami. Ten czas w życiu osób jest krytyczny, wtedy procent śmierci pnie się silnie w górę. To nie dziwota, dużo ludzi nagle odchodzi na emeryturę i nie widzi już sensu w życiu. Kiepska jest też sytuacji, kiedy osoba leży w łóżku i wpatruje się w TV. Należy to nareszcie postawić wprost – telewizja otumania człowieka, zmienia inteligentych ludzi w nieruchawe zombie. A przecież da się chociażby zakupić wygodne klucze płaskie i pobawić się nieco w garażu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-06-21 05:04:19
Tagi: hobby, majsterkowanie, akumulatory

Narzędzia niezbędne w każdym domu remontu

narzędzia
Napisał: Les Chatfield
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na słowo „remont” każdy z nas reaguje inaczej. Jedni czują na plecach gęsią skórkę, inni powracają do wspomnień funkcjonowania w bałaganie i nerwowych rozmów na temat koloru ściany. Mając ten fakt na uwadze rozsądniej będzie przygotować się do tak szczególnego przedsięwzięcia, aby nie ucierpiał na tym nasz związek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-06-13 13:47:23
Tagi: remont, Złota Rączka, poziomnica

Jak w łatwy i przyjemny sposób odmienić swój balkon?

plac zabaw dla dzieci
Napisał: Poul-Werner Dam
Na podstawie: http://www.flickr.com
Posiadanie balkonu we własnym lokalu bądź też domu to naprawdę niesamowita sprawa. Latem czy też wiosną mamy możliwość posiedzieć przy ”małej czarnej”, przeczytać ulubioną książkę czy też po prostu odpocząć na pięknie urządzonym balkonie.


Jak ożywić nasz balkon aby nadać mu inny, interesujący wymiar? Jeśli chcemy sprawić żeby odpoczynek w takim miejscu był jeszcze bardziej przyjemny, to już teraz warto zastanowić się nad powiększeniem ilości roślin jakie są na balkonie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-06-09 05:16:22
Tagi: wygląd, czas, uprawa, temat