Zrzeszenie miłośników roślin i ogrodów

dla ekologii

Nasz ogród...nasza duma

Sezon ogrodniczy rozpoczęty! Nasadzamy, grabimy, siejemy, by po skończonej pracy - ubrudzonym, ale ale jakże zadowolonym przysiąść w ogrodzie i cieszyć się pięknem naszego ogrodu. A to właściwie początek wiosny! Dopiero przed nami relaks na relaks na zielonej trawie, rodzinne biesiady przy grillu czy też kwiaty w wazonie z własnego ogrodu. Nasz ogród... Nasza duma.

Gdy to co dostaliśmy od losu mija tak błyskawicznie, ogrodnictwo daje nam możliwość na chwilę zapomnienia, wyciszenia i harmonii wewnętrznej. I czasami nasze ręce bywają ubrudzone ziemią, ale nasza dusza i umysł nadal są czyste.

Nie zwlekaj! Jeżeli zainteresowała Cię treść naszego wpisu, to doczytaj i sprawdź (https://emka-art.pl/szatki-do-chrztu/) kolejne niezwykle zajmujące informacje w kolejnym utworze.

Poczucie, że robimy coś ważnego i wartościowego (a przy tym bardzo przyjemnego) dodaje nam energii i chęci do dalszych prac.
Przestrzeń ogrodowa to również zabawa, uśmiech na twarzy z powodu dobrze wykonanej pracy, obecność i możliwość przyjemnego spędzania czasu z rodziną, przyjaciółmi i oczywiście dziećmi. Dzięki tej zielonej przestrzeni jesteśmy w stanie nauczyć je odpowiedzialności i pracy, a nawet produkcji własnej żywności, tym samym przyzwyczajając do utrzymania czystości i porządku, dbania o własne narzędzia.

domek dla dzieci
Napisał: Donna & Andrew
Na podstawie: http://www.flickr.com
Decydując się na ogrodowe domki dla dzieci (domki ogrodowe na zapewnimy im miejsce, w którym poczują się jak u siebie. To jedna z ciekawszych propozycji ogrodowych, o której marzy większość dzieci. Zabawa „w dom” pochłonie nasze maluchy na długi czas. W zależności od metrażem jakim dysponujemy a także możliwości finansowych, możemy wybierać między prostszymi modelami, a rozbudowanymi „budowlami” z tarasem, zjeżdżalnią czy piaskownicą.

Jeśli analizujesz przedstawiany tekst, to znaczy, że bardzo Cię zafascynował. Skoro tak, to przejrzyj (http://www.worldofflowerpots.pl/piekny-ogrod-nie-tylko-na-duzej-przestrzeni/), że inne portale też posiadają istotne informacje.


A może sami chcemy kupić sobie domek w ogrodzie? Dziś domki ogrodowe, pergole czy altanki to budowle, które są wspaniałym dopełnieniem zadbanego ogrodu. W zależności od wybranego modelu, mają one do spełnienia określone zadania. Mogą być wykorzystywane do składowania narzędzi i urządzeń ogrodniczych, ale również do schronienia w czasie niepogody czy wytchnieniem w czasie wykonywanych prac w ogrodzie- . To również wspaniałe miejsce w którym można spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi . Niezależnie od powodu dla którego zdecydowaliśmy się na jego zakup – z całą pewnością nie pożałujemy tej decyzji

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:36:26
Tagi: ogród, dzieci, domki ogrodowe, ogrodnictwo, Sezon ogrodniczy, Zabawa „w dom”