Zrzeszenie miłośników roślin i ogrodów

dla ekologii

Zestaw pomysłów świetny sposób na spędzenie czasu na wolnym powietrzu

Ostatnio bardzo popularne okazały się trampoliny ustawiane za domami na podwórku. Takie trampoliny ogrodowe zwłaszcza podczas ciepłych dni są świetną rozrywką dla naszych pociech. Na początku trzeba dzieciakom wytłumaczyć, że dobrze, kiedy na trampolinie skacze jedna osoba, bo wiadomo jak to dzieje się z dziećmi. Ciężko im zapanować nad własnymi skokami i mogą sobie niechcący wyrządzić krzywdę.
trampolina
Napisał: Richard Leeming
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednak, jeśli dzieci są uważne i słuchają wskazówek rodziców to nie ma większych problemów z zabawą na ogrodowej trampolinie. Taka trampolina okazuje się świetnym sposobem na zorganizowanie czasu dzieciom. Fajniejsze to niż gdyby dzieci miały siedzieć przed komputerem przez cały wolny czas. Taka trampolina będzie też świetnym sposobem na rozgrzewkę przed ćwiczeniami. Z trampoliny ogrodowej możemy korzystać w każdym wieku. Dobrze podskoki na trampolinie włączyć w naszą gimnastykę. Takie podskoki dobrze nam zrobią. Ostatnio można było przeczytać też o tym, że trampolina ogrodowa z siatką szkodzą na kręgosłup. A prawda jest taka, że zdrowszy jest ruch aniżeli siedzenie przed laptopem. Jeżeli dziecko nie będzie za długo skakało na trampolinie to wszystko będzie w porządku.

Wiele razy podczas wakacji mogliśmy wypożyczyć w miejscowościach wypoczynkowych gokarty. Jednak nie były to zwyczajne samochodziki, jak te, które spotykamy na torze dla gokartów, a są to po prostu gokarty na pedały. Taki gokart na pedały daje możliwość na przyjemny sposób jeżdżenia wokół jeziora promenadą. Wypożyczenie gokarta na godzinę to koszt od dziesięciu do dwudziestu złotych. Warto z niego skorzystać, bo to faktycznie fantastyczna zabawa. Można wypożyczyć gokart dla jednej, dwóch, trzech a nawet czterech osób.
trampolina
Napisał: torvald
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Jeśli, więc zauważymy, że gdzieś wypożycza się gokarty na pedały to możemy śmiało iść do takiej wypożyczalni.

Chcesz poznać coś podobnie interesującego? Super, ta strona (http://www.artimbo.pl/wiaty-garazowe,g53.html) na pewno będzie dla Ciebie wartościowa, ponieważ znajdziesz na niej sporo tego typu danych.

Zobacz także:

Na takich gokartach, po prostu trochę się rozruszamy. W dodatku niezbyt się męczymy, bo w dwie osoby możemy pedałować. Co sprawia, że mamy po prostu dodatkową atrakcję. Gokarty sprawdzą się lepiej niż rowery, bo gdy mamy małe dziecko, to na pewno będzie dla niego ogromną frajdą jazda takim gokartem. Dlatego przy pierwszej lepszej okazji wypożyczmy gokarty na pedały, by sprawić przyjemność swym dzieciom i sobie również.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:48:45
Tagi: dziecko, wakacje, trampolina, gokart